03 Pro

Seminář Těžký život ve vodě – druhá část

3 prosince, 2019 | By |

V sobotu 30. listopadu se na našem gymnáziu sešel opět neuvěřitelně velký počet žáků a jejich učitelů z Královéhradeckého kraje, aby se zúčastnili druhé části přípravy na biologickou olympiádu kategorie C, D. Celkem přijelo 55 žáků a jejich učitelů ze sedmnácti škol. Lektory byli Mgr. Josef Hotový z Muzea východních Čech v Hradci Králové a PhDr. Ivo Králíček, Ph.D., z Přírodovědecké fakulty University Hradec Králové a Biskupského gymnázia Bohuslava Balbína v Hradci Králové. Časově a občas i obsahově náročné povídání zvládli žáci dobře, prý se na druhou část semináře již těšili. Jsme rádi, že můžeme tak velkému počtu soutěžících pomoci s přípravou na biologickou olympiádu a současně je seznámit s naším gymnáziem.

RNDr. Jana Dobroruková